Pepper's portal

Temat: Latarnia Morska
...dawaj dawaj z ta latarnia - fajny obiekt sobie wybrales. Proponuje jednak zaczac od nowa- nie zrazaj sie tym tylko. Mam taka propozycje- stworz sobie na poczatku obrys tej latarni - ale tylk jej glownych ksztaltow - zrob to liniami (editable spline) - jak bedziesz mial obrys z poprawnymi proporcjami poszczegolnych segmentow latarni to bardzo latwo i szybko stworzysz sobie modyfikatorem Lathe bryle obrotowa ktora bedzie twoja baza do prac nad detalami...
- bardzo wazne jest posiadanie fotografii obiektu (jezeli nie masz projektu albo inwentaryzacji)- dzieki temu uda ci sie na podstawie punktow orientacyjnych wyznacyc odpowiednia skale i proporcje poszczegolnych elementow budynku:
[url]http://www.lezak.pl/rozewie/galeria.php3[/url]
Źródło: max3d.pl/forum/showthread.php?t=56820Temat: pogaduchy "odludkowych" inenów
Dot.: pogaduchy "odludkowych" inenów
  Cytat:
Napisane przez pani ćma (Wiadomość 17692346) skoro juz kupilas ten czarny kohl i nie mozesz sie rozstac z czarnymi kreskami, rysuj je, ale tylko cienka kreske na gornej powiece, od polowy oka do zewnetrznego kącika, na koncu wywijajac leciutko do gory :)

co do rozu - dobre opinie ma roz Essence, o ten:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zkow-2-w-1.htm
jest niedrogi i moim zdaniem dobry na poczatek, bo trudno z nim przesadzic ;) mozna na nim potrenowac, jak nakladac itd.

co do koloru - czekoladowy dobry do sprobowania na poczatek, ale ja serio widze cie w rudym :D garnierze 100% color 743 :) zastanow sie ;) chociaz najwazniejsze, zebys sie dobrze czula.

tez lubie kupowac przez Internet :D a "na zywo" - tylko w lumpeksach. Galerie mnie wnerwiaja, nie lubie ;)

czekamy zatem na zdjecia :)

Ok, czarne kreski będę robić w ten sposób, ewentualnie wymienię czarny kohl na biały. Kolor na początek zrobię czekoladowy, róż z Essence jest fajny, spodobał mi się jeszcze Cantare w kuleczkach.
Mnie galerie denerwują, bo sprzedawcy na siłę często chcą wcisnąć byle co, a w Internecie szukam dokładnie tego, co chcę i nikt nie wpływa na moją decyzję. Lumpeksy są fajne, bo czasami można za parę groszy znaleźdź coś fajnego. :)

Pani Ćmo - dokończę to opakowanie, bo szkoda mi trochę 25 zł, jakie na nie wydałam :(

Aaa, dziewczyny. Co do służby zdrowia ..- eh. Zależy mi na pewnym zabiegu okulistycznym. Jak poszłam na NFZ lekarka była w wielkim szoku, że mi się chce coś z tym robić, na szybko zrobiła mi dwa badania i stwierdziła, że nie ma czasu na takie przypadki. Natomiast jak poszłam prywatnie to pani była b. miła, zrobiła mi szereg badań, prawdopodobnie dostanę skierowanie na ten zabieg, tyle że muszę jej jeszcze donieść poprzednie wypisy ze szpitala.

Patrzcie - mój chomik. Kilka dni temu mi uciekł i przeważnie siedzi za regałem. Przed chwilą zauważyłam kątem oka, że wyszedł, to tylko się ruszyłam i uciekł z powrotem :D

PYTANIE : Czy któraś z Was przerabiala moze ostatnio bryly obrotowe i rozumie to ? bo ja muszę to jeszcze zaliczyć, a nie umiem :mur:
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=308058